Hovedbremsesylinder / LPR / 1228

Før pris: Ikke medlem: 422,-
Kun 422,- inkl. MVA

SKU: 1228

På fjernlager

Sendes fra oss: 04.03.2024

 

  • Teknisk informasjon
  • OE Nummere
  • Produktet passer disse bilene
Generic name Hovedbremsesylinder
Brand LPR
State vanlig
Material Grått støpejern
Bremsesystem Bendix
1- / 2-kretsbremsesystem 2-kretsbremsesystem
Gjengemål 10 X 1 (4)
Stempeldiameter [mm] 20,64 mm
EAN 8032532021255
CITROËN 91619534
CITROËN 9404601858
CITROËN 95659534
CITROËN 91510533
PEUGEOT 4601A3
PEUGEOT 4601H4
PEUGEOT 460185
PEUGEOT 4601H8
RENAULT 7700793
RENAULT 7700793558
RENAULT 7700878630
RENAULT 7701204605
RENAULT 7701204608
RENAULT 7701204915
RENAULT 7701349871

CITROËN

FIAT

LANCIA

PEUGEOT

RENAULT

MELD DEG PÅ NYHETSBREVET
Det er ikke tillatt å kopiere dataene, spesielt hele databasen. Det er ikke tillatt å mangfoldiggjøre og/eller bearbeide dataene eller hele databasen, og/eller la tredje part gjøre det, uten at TecDoc har gitt samtykke til det på forhånd. Dersom dette ikke overholdes, er det et brudd på opphavsretten og vil bli rettslig forfulgt.

Kopirett © Ideler AS - Alle rettigheter reservert | Utviklet av Cateno AS - Publiseringsløsningen | Personvern

  • Nets - Payments made easy
0 Min kurv Laster inn...

EnableShowPopupNewsletter: False
DelayShowPopupMillisecond: 2000