Ytterspeil / MAGNETI MARELLI / 350315027820

Før pris: Ikke medlem: 2.896,-
Kun 2.896,- inkl. MVA

SKU: 350315027820

På fjernlager

Sendes fra oss: 28.02.2024

 

  • Teknisk informasjon
  • OE Nummere
  • Produktet passer disse bilene
Generic name Ytterspeil
Brand MAGNETI MARELLI
State vanlig
Monteringsposisjon venstre
Venstre- / høyrestyring for venstreratt
Driftstype elektrisk
Farge svart
Utvendig / innvendig speil langspeilstang
Utvendig / innvendig speil kan varmes opp
Utvendig / innvendig speil med temperaturføler
Lysfunksjon med blinklys
Overflate ru
Nominell ytelse [W] 16 W
Kvalitet O.E. (Original)
Varenummer i par 350315027890
EAN 8001063377940
CITROËN  1613693
CITROËN  8154NF
CITROËN 1613693380
CITROËN 1685330080
CITROËN 8153PR
CITROËN 8153Y0
CITROËN 815466
CITROËN 8154NF
FIAT 0000735773405
FIAT 71778713
FIAT 735424433
FIAT 735440425
FIAT 735480942
FIAT 735517081
FIAT 735620753
FIAT 735661887
PEUGEOT 1613693380
PEUGEOT 8153PR
PEUGEOT 8153Y0
PEUGEOT 815466
PEUGEOT 8154NF
CITROËN/PEUGEOT 1635193380
CITROËN/PEUGEOT 1685330080

CITROËN

FIAT

PEUGEOT

MELD DEG PÅ NYHETSBREVET
Det er ikke tillatt å kopiere dataene, spesielt hele databasen. Det er ikke tillatt å mangfoldiggjøre og/eller bearbeide dataene eller hele databasen, og/eller la tredje part gjøre det, uten at TecDoc har gitt samtykke til det på forhånd. Dersom dette ikke overholdes, er det et brudd på opphavsretten og vil bli rettslig forfulgt.

Kopirett © Ideler AS - Alle rettigheter reservert | Utviklet av Cateno AS - Publiseringsløsningen | Personvern

  • Nets - Payments made easy
0 Min kurv Laster inn...

EnableShowPopupNewsletter: False
DelayShowPopupMillisecond: 2000