0 092 S50 080 / Startbatteri / BOSCH

Før pris: Ikke medlem: 1.933,-
Kun 1.933,- inkl. MVA

SKU: 0 092 S50 080

På lager

Sendes fra Oslo: 27.09.2021

 

  • Teknisk informasjon
  • OE Nummere
  • Produktet passer disse bilene
Generic name Startbatteri
Brand BOSCH
State vanlig
Spenning [V] 12 V
Batterikapasitet [Ah] 77 Ah
Kaldstartstrøm EN [A] 780 A
Lengde [mm] 278 mm
Bredde [mm] 175 mm
Høyde [mm] 190 mm
polstilling 0
Festeknast B13
Terminal type 1
EAN 4047023479617
ALFA ROMEO 50503182
AUDI 000 915 105 AE
AUDI 000 915 105 AF
AUDI 1H0 915 105 C
AUDI 4D0 915 105
AUDI 4D0 915 105 A
AUDI 4F0 915 105 A
AUDI 7D0 915 105 C
AUDI 7L0 915 105
BMW 61 21 4 141 569
BMW 61 21 6 917 884
BMW 61 21 7 604 813
BMW 61 21 7 604 814
BMW 61 21 7 604 816
BMW 61 21 8 361 192
BMW 61 21 8 361 193
BMW 61 21 8 381 726
BMW 61 21 8 381 734
BMW 61 21 8 381 741
CITROËN E364043
CITROËN 16 092 324 80
CITROËN 5600 GR
CITROËN 5600 OR
CITROËN 5600 QA
CITROËN 5600 RC
CITROËN 5600 RW
CITROËN 5600 SL
CITROËN 5600 SX
CITROËN 5600 TC
CITROËN 79 05 525 567
CITROËN 79 055 257 77
FIAT K1334384080
FIAT 1334384080
FIAT 46413856
FIAT 46810025
FIAT 50503179
FIAT 50503182
FIAT 51778213
FIAT 60627931
FIAT 60672124
FIAT 60672128
FIAT 60677708
FIAT 60779202
FIAT 71716988
FIAT 71719456
FIAT 71730468
FIAT 71731659
FIAT 71736356
FIAT 71747718
FIAT 71751143
FIAT 7571547
FORD VCY15 10655 AA
FORD YU2J 10655 E4A
FORD 1U2J 10655 D4A
FORD 1U2J 10655 E4A
FORD 1133130
HONDA 31500SEFE01HE
HONDA 31500SEFE11HE
IVECO 2994558
JAGUAR J9C 5445
JAGUAR T4N 13266
KÄSSBOHRER A0035417301
LANCIA 71731659
LANCIA 71747718
MERCEDES-BENZ A 000 982 01 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 31 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 37 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 99 08
MERCEDES-BENZ A 002 405 41 02 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 73 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 20 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 24 01
MERCEDES-BENZ A 240 541 02 01
MERCEDES-BENZ A 454 541 04 02
MERCEDES-BENZ A 906 982 01 08
MERCEDES-BENZ 000 982 01 08
MERCEDES-BENZ 000 982 31 08
MERCEDES-BENZ 000 982 37 08
MERCEDES-BENZ 000 982 99 08
MERCEDES-BENZ 002 405 41 02 01
MERCEDES-BENZ 003 541 73 01
MERCEDES-BENZ 005 541 20 01
MERCEDES-BENZ 005 541 24 01
MERCEDES-BENZ 240 541 02 01
MERCEDES-BENZ 431347
MERCEDES-BENZ 444592
MERCEDES-BENZ 454 541 04 02
MERCEDES-BENZ 523632
MERCEDES-BENZ 906 982 01 08
MG YGD 0001 20
NISSAN KE24170D00NY
NISSAN KE24175E00NY
NISSAN 24410 2X101
NISSAN 24410 3X10A
NISSAN 24410JD13A
OPEL 19001895
OPEL 19001898
OPEL 93453874
PEUGEOT 16 092 324 80
PEUGEOT 5600 GR
PEUGEOT 5600 OR
PEUGEOT 5600 QA
PEUGEOT 5600 RC
PEUGEOT 5600 SL
PEUGEOT 5600 SX
PEUGEOT 5600 TC
PEUGEOT 79 055 257 77
PEUGEOT 7905 525 567
PORSCHE 999 611 070 00
PORSCHE 999 611 075 00
RENAULT 24 41 000 04R
RENAULT 60 01 547 711
RENAULT 77 01 376 965
RENAULT 77 11 222 781
RENAULT 77 11 238 598
RENAULT 82 00 377 287
RENAULT 82 00 377 288
RENAULT 82 00 472 779
ROVER YGD 0001 20
SCANIA 12760020
SEAT 000 915 105 AE
SEAT 000 915 105 AF
SEAT 1J0 915 105 AF
SEAT 1J0 915 105 C
SEAT 1J0 915 105 G
SEAT 1J0 915 105 N
SEAT 1L0 915 105 E
SKODA 000 915 105 AE
SKODA 000 915 105 AF
SKODA 3B0 915 105 B
SKODA 8E0 915 105 B
TOYOTA 28800-YZZAP
TOYOTA 28800-YZZBA
TOYOTA 28800-YZZBC
TOYOTA 28800YZZHY
TOYOTA 28800-0G020
TOYOTA 28800-0G050
TOYOTA 28800-0N040
TOYOTA 28800-0N060
VAUXHALL 93453874
VOLVO 30745775
VOLVO 30772219
VOLVO 30772220
VOLVO 30772223
VOLVO 31255361
VOLVO 31255362
VOLVO 31255363
VW 000 915 105 AE
VW 000 915 105 AF
VW 1H0 915 105 A
VW 1H0 915 105 C
VW 1J0 915 105 AE
VW 1J0 915 105 AF
VW 1J0 915 105 C
VW 1J0 915 105 G
VW 1J0 915 105 M
VW 1J0 915 105 N
VW 1L0 915 105 E
VW 2D0 915 105
VW 3B0 915 105 B
VW 3D0 915 105
VW 4D0 915 105
VW 4D0 915 105 A
VW 4F0 915 105 A
VW 7D0 915 105 B
VW 7D0 915 105 C
VW 7L0 915 105
VW 8E0 915 105 B
VW 8K0 915 105 H
CHEVROLET 93 453 874
LAMBORGHINI 7L0915105
ROLLS-ROYCE 61210 147 399
CITROËN/PEUGEOT 79 055 25777
LEXUS 28800 YZZBA
LEXUS 28800 YZZBC
PINGUELY 244 020 6240
MINI 61 21 7 604 816
MINI 61217 567 388
LAND ROVER YGD 500100
SETRA A0035417301

ALFA ROMEO

ALPINA

ARO

ARTEGA

ASTON MARTIN

AUDI

BENTLEY

BERTONE

BMW

CADILLAC

CHEVROLET

CHRYSLER

CITROËN

DACIA

DODGE

DS

FERRARI

FIAT

FORD

GEELY

HONDA

HYUNDAI

JAGUAR

JEEP

KIA

LAMBORGHINI

LANCIA

LAND ROVER

LEXUS

LOTUS

MAHINDRA

MASERATI

MAZDA

MERCEDES-BENZ

MG

MINI

MITSUBISHI

NISSAN

NSU

OPEL

PEUGEOT