Glødelampe, sidemarkeringslys / PHILIPS / 12844B2

Før pris: Ikke medlem: 15,-
Kun 15,- inkl. MVA

SKU: 12844B2

På fjernlager

Sendes fra oss: 04.03.2024

 

  • Teknisk informasjon
  • OE Nummere
  • Produktet passer disse bilene
Generic name Glødelampe, sidemarkeringslys
Brand PHILIPS
State vanlig
Lampetype C5W
Spenning [V] 12 V
Nominell ytelse [W] 5 W
Lampetype sofitten pære
Sokkeltype lyspære SV8.5
Tank design Blisterpakk
EAN 8711500055514
AEBI 0233373-0
AEBI 18-EER270408
AEBI 300.5978
AUDI KDWHLO9236
BMW 07 11 9 978 340
BMW 07 50 0 152 965
BMW 07 50 9 063 578
BMW 63 12 0 035 164
BMW 63 21 0 395 470
BMW 63 21 0 397 159
BMW 63 21 7 160 805
BMW 71 19 9 978 340
BMW 75 00 0 152 965
BMW 75 09 9 063 578
BMW 88 10 0 141 182
DAF 135 4862
FORD 1 610 595
FORD 4 651 964
FORD 6 079 730
IVECO 0112 1444
IVECO 1121444
MAN ZF259017057
MERCEDES-BENZ 000000 002723
MERCEDES-BENZ 072601 012130
MERCEDES-BENZ A000000 002723
MERCEDES-BENZ A072601 012130
MERCEDES-BENZ N000000 002723
MERCEDES-BENZ N072601 012130
MITSUBISHI S119021
OPEL 20 98 201
OPEL 90002486
SEAT KDWHLO9236
SKODA KDWHLO9236
TOYOTA 51842-FSA5Q-71
VAUXHALL 12533135
VAUXHALL 20 98 201
VAUXHALL 90002486
VAUXHALL 91145661
VOLVO 102205180
VOLVO 119 021
VOLVO 7 057 470 7
VOLVO 965 831
VW KDWHLO9236
VW YY04500209217
VW YY045815112
BOMAG 057 510 14
CASE IH 2900359
CASE IH 470017
CASE IH 80470017
CASE IH 9 802827 6
O&K 2900359
LIEBHERR 6 070 220
RENAULT TRUCKS 77 03 097 181
FERRARI 10863090
CLAAS 00 0177 906 0
CLAAS 770 309 71 81
FENDT D 450 809 00
FENDT E 400 000
FENDT X 671.306.000.000
GENERAL MOTORS 090002486
GENERAL MOTORS 90002486
JOHN DEERE 2604175
JOHN DEERE 57 M6 274
JOHN DEERE 57 M7 086
JOHN DEERE 57 M7 615
FORD USA 81AG13465AA
FORD USA 83BG13465AA
DEMAG 46000200
DEMAG 64094740
EVOBUS 000000 002723
EVOBUS 072601 012130
EVOBUS A000000 002723
EVOBUS A072601 012130
SPIERINGS 407581
STILL 0500152
STILL 7919500971
ASTON MARTIN 020-037-0709
HAKO 00-84101-4
HAKO 19-74118-0
AHLMANN 4132221A
ATLAS COPCO 1091.0361.00
ATLAS COPCO 181400010A
ATLAS COPCO 448646
HAMM 00209600
KOMATSU 322 801 M1
KUBOTA 3J03222311
VALMET SH2640
LINDE 791 950 09 71
AGCO D45080900
AGCO SH2640
AGCO X671 306 000 000
SPERRY NEW HOLLAND 470017
SPERRY NEW HOLLAND 80470017
YANMAR 1814000101
HOBBYCAR 6502010093
LAND ROVER RTC3633
HYMER 0417337
HYMER 0417337-00
HYMER 0864935
HYMER 1053969
HYMER 1278879
HYMER 1608677
NORMAG 01627
PAUS 501149
KRONE 0924709/0
KRONE 9305220
LANGENDORF 1135274
SCHMITZ CARGOBULL 061307
SCHMITZ CARGOBULL 063636
SCHMITZ CARGOBULL EL0013-0004
TEREX 1813000100
TEREX 1814000101
TEREX 181400010A
TEREX 448646
TEREX 8000-2922A
JUNGHEINRICH 28300160
JUNGHEINRICH 449090012
MANITOU 000676
KNAUS 605057
KNAUS K605057
KNAUS R01020205
REISCH 5002408
VDL 30060813
LINDNER 3000318

ABARTH

ALFA ROMEO

ALPINA

AUDI

AUSTIN

AUTOBIANCHI

BMW

CAGIVA

CHEVROLET

CHRYSLER

CITROËN

DACIA

DAEWOO

DAIHATSU

DUCATI

FIAT

FORD

FORD USA

HONDA

HYUNDAI

IRMSCHER

IVECO

JAGUAR

JEEP

KIA

LADA

LANCIA

LAND ROVER

LEXUS

MAN

MAYBACH

MAZDA

MERCEDES-BENZ

MG

MINI